Ogloszenia drobne. Rzeszow . pl
Bezpłatne ogłoszenia drobne w Rzeszowie

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3491 / Ogłoszenia oczekujące: 6
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca - sprzedaż produktów

Nr ogłoszenia 173391 z dnia 2021-09-05 / OFERTA PRYWATNA
OGŁOSZENIE PROMOWANE!

IHub global zamów bezpłatny hotspot - zbuduj własny biznes

iHub global zamów bezpłatny hotspot - zbuduj własny biznes i sieć na zawsze !

Jedyna taka oferta !! liczy się tylko czas i chęć do pracy, oferta ograniczona czasowo z uwagi na szybki przyrost rezerwacji hotspotów – patrz załącznik mapa, aktualizacja na 4 września 2021 r. Jeśli chcesz posiadać sieć ludzi z pomocą Helium, iHub jest Twoim „pojazdem”. Wdrażając proste urządzenie w domu lub w biurze, możesz zapewnić swojemu miastu zasięg sieci o niskim poziomie mocy dla miliardów urządzeń i zdobyć nową krypto walutę HNT. Wydobywanie HNT odbywa się za pomocą technologii radiowej dalekiego zasięgu. Hotspoty współpracują ze sobą tworząc NOWĄ globalną sieć bezprzewodową, łącz się ze swoimi znajomymi w Polsce, Europie i na całym świecie a przy okazji nie robisz tego za darmo. Wydobycie HNT odbywa się poprzez zainstalowanie prostego urządzenia w oknie twojego domu, biura lub mieszkania. To pierwsza na świecie bezprzewodowa sieć peer-to-peer, która zapewnia bezpieczny i ekonomiczny sposób wysyłania danych do i z Internetu. Otóż to ! Poważnie !!

Gdy lokalizacja na Twój hotspot jest zajęta, lub będziesz zarabiał niewielką ilość HNT ze względu na brak hotspotów wokół, to i tak możesz budować biznes z ZEROWYM WKŁADEM!! Kiedy sieć zostanie utworzona a osoby w Twojej strukturze otrzymają swoje urządzenia, a Ty masz np. kilkaset osób w strukturze to wyobraź sobie jaki to jest potencjał. Model struktury biznesowej i % zysku – patrz załącznik.
Ile można zarobić z hotspotów? - Można to sprawdzić w aplikacji HELIUMTRACK, do której masz dostęp po założeniu darmowego konta. Sieć Helium jeszcze nie jest w pełni rozbudowana, a więc są miejsca gdzie zarobki mogą być bardzo niskie, a nawet zerowe, gdyż sieć hotspotów w Twojej okolicy jest zerowa. To świetna wiadomość, gdyż tworzy to dla Ciebie możliwość zbudowania biznesu dającego profity nie tylko Tobie, ale też innym. Poleć znajomym iHub i stwórzcie razem sieć na której wspólnie zarobicie .Są miejsca gdzie sieć Helium jest rozbudowana i hotspoty zarabiają całkiem przyzwoicie. kwoty mogą się wahać od kilku HNT do nawet 100 HNT, co przy cenie ok 15 USD za szt. (2021-08-08) daje 1500 USD miesięcznie. Ty masz z tego 25%. To nie jest obietnica, ani gwarancja, to jest potencjał, który jest możliwy do uzyskania, przy spełnieniu odpowiednich warunków. Hotspoty działają kiedy mają bezpośrednio kontakt z innymi hotspotami w odległości minimum 300 metrów od siebie, w innym przypadku nie zarezerwujesz lokalizacji urządzenia – patrz załącznik.

Etap 1 - Budowa sieci hotspotów i na tym koncentrujemy się teraz. Od tego BARDZO !! zależą korzyści w następnej fazie. I dlatego to jest biznes dla Partnerów, którzy swoją ciężką pracą zbudują sieć i dochodowy biznes, dobrze wynagradzający ich pracę.
Etap 2- Czerpiesz korzyści z sieci hotspotów. Kluczowe jest zrozumienie działania zespołowego i zasady działania dźwigni (sieć poleconych). To daje rezultaty.

Z mojej strony oferuję: Pomoc w rejestracji konta, sprawdzenie dostępności lokalizacji, pomoc w zamówieniu hotspota, materiały szkoleniowe, wskazówki w tworzeniu sieci partnerskiej.

Link do rejestracji: https://padler.ihub.global/ihubregister

Możesz do mnie zadzwonić lub napisać, Piotr Tel. 577873616, ihubglobalpolska@gmail.com

Autor: Piotr

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 577873616

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ogłoszenie promowane do: 2021-09-15 07:31:14
Ilość wyświetleń: 41
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.rzeszow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca - sprzedaż produktów
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.rzeszow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszeniadrobne.rzeszow.pl