Ogloszenia drobne. Rzeszow . pl
Bezpłatne ogłoszenia drobne w Rzeszowie

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3801 / Ogłoszenia oczekujące: 177
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Praca - Wszystkie \ Praca \ Szukam pracy

Nr ogłoszenia 169730 z dnia 2021-01-03 / OFERTA PRYWATNA

Szukam pracy od zaraz :)

Dzień dobry!
Szukam pracy w której mógłbym rozwijać swoje umiejętności i zdobyć doświadczenie.

Umiejętności jakie posiadam to:
* Biegła obsługa komputera oraz urządzeń mobilnych, pakietu office - praktyczne umiejętności w tworzeniu oraz redagowaniu pism oficjalnych. Operacje na danych w excelu też nie stanowią dla mnie problemu.

*Konfiguracja sprzętu i oprogramowania oraz ustalanie przyczyn wadliwego działania systemu komputerowego.

* Uważam także, że jedną z moich ważniejszych cech jest komunikatywność. Od zawsze jestem osobą lubiącą rozmawiać, także o tematach które nie są łatwe. Nie unikam rozmów które są dla którejś ze stron nieprzyjemne, starając się zachować spokój.

* Regularnie powiększam swoją wiedzę poprzez kursy internetowe. Ostatnim z nich był internetowy kurs "Media społecznościowe w biznesie" dzięki czemu jestem gotowy do przeniesienia tradycyjnych form reklamy i sprzedaży w nowe i skuteczne platformy.

* Posiadam prawo jazdy kat B, a także własny samochód.

* Pracowałem również jako elektromonter/pomocnik elektryka.

Moją wymarzoną pracą jest taka w której mógłbym połączyć moje umiejętności obsługi komputera z kontaktem z ludźmi. Jeśli możesz zapewnić mi pracę w takich warunkach, lub zainteresowało Cię moje ogłoszenie i masz inną ofertę pracy, proszę skontaktuj się ze mną telefonicznie 533 141 523 bądź mailowo energy249[małpa]gmail.com

Do zobaczenia na przyszłej rozmowie o pracę :)

Autor: Krzysztof

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 533141523

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 55
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.rzeszow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Szukam pracy
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.rzeszow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszeniadrobne.rzeszow.pl