Ogloszenia drobne. Rzeszow . pl
Bezpłatne ogłoszenia drobne w Rzeszowie

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5549 / Ogłoszenia oczekujące: 137
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 126301 z dnia 2019-08-16 / OFERTA PRYWATNA

NADRENIA PALATYNAT-OPIEKA

NASZE STAŁE ZASTĘPSTWO W (54309)BUNZWEILER, NADRENIA PALATYNAT, POWIAT TRIER
OD 24.08.19 NA 1-2 MC , do opieki SYMPATYCZNY , CHODZĄCY SENIOR!
WYNAGRODZENIE :1600E/ MC
WYMAGANIA : średnia, dobra znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w opiece.
PODOPIECZNY : 88 lat, 57kg,165cm ( grupa-3). Cierpi na raka szpiku kostnego , osteolizę ( utratę kości), cukrzycę ( regulowana zastrzykami), osteoporozę. Ma problemy z krążeniem oraz żołądkiem. Jego prawa stopa jest słabsza i podtrzymywana przez szynę. Nosi aparat słuchowy i okulary. Jest komunikatywny . Nie ma problemów z orientacją .Porusza się o balkoniku. Po schodach wchodzi ze wsparciem. 3x dziennie ma inhalację, 2x dziennie przychodzi do niego opieka med. Sam korzysta z toalety. O O7.00- wstaje, 08.00-śniadanie, 12.30- obiad, 18.00-kolacja,20.30 idzie spać.
OPIEKUNKA zajmuje się podopiecznym oraz prowadzi gospodarstwo domowe: gotuje, pierze, sprząta, prasuje, robi zakupy .
Senior mieszka sam w mieszkaniu 90m2 na parterze w domu wielorodzinnym. W tym samym domu mieszkają jego 2 siostry ( w osobnych mieszkaniach). Mają wspólną piwnicę. Do sklepu na nogach jest 10 min. Dla opiekunki jest osobny pokój 12m2. W domu jest Internet.
OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TEL: 508 624 667 , umowa zlecenie, warunki polskie , firma Pflege mit Herzen

Cena: 1

Autor: Edyta

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 109
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.rzeszow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.rzeszow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszeniadrobne.rzeszow.pl