Ogloszenia drobne. Rzeszow . pl
Bezpłatne ogłoszenia drobne w Rzeszowie

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4641 / Ogłoszenia oczekujące: 8
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 121910 z dnia 2019-01-09 / OFERTA PRYWATNA

STUTTGART-PRACA DLA OPIEKUNKI

W obecnej chwili poszukujemy opiekunki dla podopiecznej mieszkającej w miejscowości : Stuttgart.
Praca jest od 31.01.19 na 6 tyg- 2 mc
WYNAGRODZENIE : 1300E/ MC
WYMAGANIA : średnia, dobra znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w opiece
PODOPIECZNA jest osobą leżąca , słabą, cierpi na zaburzenia rytmu serca, inkontynencję ,demencję miewa biegunki. Wstać z łóżka pomaga jej mąż. Senior jest sprawny, nie wymaga opieki .
OPIEKUNKA zajmuje się podopieczną , pomaga przy ubieraniu, rozbieraniu, myciu, jedzeniu oraz prowadzi gospodarstwo domowe: gotuje, pierze, sprząta, prasuje, robi zakupy.
OSOBY ZAINTERESOWANE PRACĄ PROSIMY O KONTAKT TEL: 508 624 667 . Jeśli ta oferta pracy Państwu nie odpowiada a nadal szukacie pracy to prosimy o Kontakt tel: 508 624 667. W naszej bazie mamy jeszcze wiele innych ofert pracy.
FIRMA PFLEGE MIT HERZEN

Cena: 1

Autor: Edyta

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 508624667

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 75
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.rzeszow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.rzeszow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszeniadrobne.rzeszow.pl