Ogloszenia drobne. Rzeszow . pl
Bezpłatne ogłoszenia drobne w Rzeszowie

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4810 / Ogłoszenia oczekujące: 21
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zwierzęta gospodarcze

Nr ogłoszenia 120932 z dnia 2018-12-10 / OFERTA PRYWATNA

Pakiety pszczele (rójka) 1,3 kg, pszczoły, wysyłka lub dowóz

Witam.
Oferuję pakiet pszczeli około 1,3 kg pszczoły z opakowaniem transportowym i wysyłką.
Pakiet składa się około 1,3 kg pszczoły, matki unasiennionej naturalnie czerwiącej, osiatkowanego opakowania transportowego.
Posiadam do zaoferowania w zależności od sezonu 40 pakietów (nadwyżka z pasieki), więc kto pierwszy ten będzie miał możliwość zakupu (jeśli chcesz mieć pewność można dokonać rezerwacji). Realizacja według kolejności rezerwacji lub zamówień.

Matka kranika czerwiąca unasienniona naturalnie na pasieczysku, co daję gwarancję że matka jest pełnowartościowa po locie godowym (co jest już testem i selekcją dla matki. Wadliwe i niesprawne nie wracają).
Zalety pakietu:
- Pszczoły w pakiecie są w różnym wieku i bez problemów podejmują normalną pracę po przełożeniu do ula.
- Możliwość osadzenia na samej węzie i odbudowania ramek dowolnego typu (nie jesteśmy przywiązania do danej ramki).
- Możliwość skutecznej walki z warrozą poprzez zabieg po osadzeniu pszczół w ulu przed zasklepieniem czerwiu przez pszczoły. Co daje najwyższą skuteczność zabiegu.
- Poprawa ogólnej zdrowotności rodziny pszczelej ze względu na możliwość wykorzystanie wyłącznie węzy przy osadzaniu pszczół i jej odbudowa przez rozwijającą się rodzinę pszczelą.
- Możliwość bezpiecznego transportu pakietu pszczół w osiatkowanej skrzynce transportowej nawet na znaczne odległości.
- Pszczoły z pakietu niemalże w każdym przypadku akceptują nową matkę bez względu na różnice rasy pszczół i poddawanej matki. Minimalizacja straty matki przy poddaniu.
- Powstała rodzina pszczela z pakietu szybko odbudowuje się do wystarczających rozmiarów pozwalających na przygotowanie do zimy, tym szybciej im większy pakiet.

Pakiety są szczególnie popularne wśród pszczelarzy w Europie Zachodniej, ale powoli zyskują swoich zwolenników również w Polsce.
Cena za pakiet z transportówką i wysyłką (lub transportem własnym) 1,3 kg 285 zł. Cena 230 zł za pakiet. Cena transportówki 25 zł (przy zwrocie transportówki zwrot 25 zł), koszt wysyłki 30 zł (opcja ostrożnie żywe zwierzęta z ubezpieczeniem). Przy zamówieniu większej ilości możliwość dowozu własnym transportem w cenie wysyłki (15 km dowozu za każdy 1 odkład, przy 10 dowóz 150 km od miejscowości Mochnaczka Wyżna).
Odbiór od 15 czerwca w zależności od warunków pogodowych.

Pakiety można odebrać po uzgodnieniu Mochnaczka Wyżna gmina Krynica-Zdrój.
Istnieje możliwość wysyłki pocztą polską opcja ostrożnie lub przy większych zamówieniach dowozu własnym transportem tylko przy wpłacie na konto.
Zapraszam do zakupu i rezerwacji.
Posiadam także w ofercie
Pakiety pszczele od małych 0.9 kg do 1,5 kg
Rodziny przezimowane.
Istnieje możliwość zakupu odkładów z ulami.
Suszu (ramek odbudowanych).
Odkłady 3,4,5, ramkowe.
Miód spadziowy.

Cena: 285

Autor: Rafał

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 184
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.rzeszow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zwierzęta gospodarcze
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.rzeszow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszeniadrobne.rzeszow.pl