Ogloszenia drobne. Rzeszow . pl
Bezpłatne ogłoszenia drobne w Rzeszowie

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4788 / Ogłoszenia oczekujące: 5
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Grafika komputerowa

Nr ogłoszenia 116137 z dnia 2018-03-10 / OFERTA OD FIRMY

Projektowanie stron internetowych, Grafika Komputerowa

Głównym obszarem działalności firmy KrysGraf jest projektowanie stron internetowych. Moja oferta skierowana jest także dla osób, które chcą stworzyć własna stronę internetową, ale również dla osób, które chcą zmienić bieżąca stronę internetową zrobioną w starej technologii. Realizowane prze ze mnie strony www charakteryzują się zgodnością z najnowocześniejszymi standardami i technologiami.
Moja oferta obejmuje tworzenie stron www w oparciu o najnowsze standardy HTML5 i CSS3. Każda strona internetowa dopasowana jest do urządzeń mobilnych (Responsive Web Design), oraz stworzona jest na najpopularniejszych systemach CMS (Joomla, WordPress, Drupal), do wybory.
Wszystkie strony internetowe posiadają unikalną szatę graficzną, która opracowana jest specjalnie do Twoich oczekiwań. Dzięki temu posiada unikalny Layout, a to wszystko po to, aby Twoja strona internetowa pokazywała, że to co robisz to Twoja pasja przełożona na sukces w działaniu.
Dodatkowo świadczę usługi graficzne. Zajmuję się tworzeniem grafiki na potrzeby sieci web, w skład, których wchodzą (banery www, mailingi) a także Grafika komputerowa (identyfikacja wizualna, plakaty, ulotki, katalogi produktów) wchodzi w skład wykonywanych prze zemnie usług.
Zapraszam do zapoznania się, ze szczegółami, na mojej stronie internetowej http://krysgraf.pl lub do kontaktu telefonicznego Tel.: 508110609

Autor: Krystian

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 508110609

Wstecz

Ilość wyświetleń: 97
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.rzeszow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Grafika komputerowa
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.rzeszow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2018 ogloszeniadrobne.rzeszow.pl